KOVTP teenuse tutvustus

Kohalike omavalitsuste teenusportaal KOVTP on omavalitsustele suunatud sisuhalduslahendus, mis teeb tavapärasest kodulehest teenusportaali

KOVTP võimalused

  • Kindel kontseptsioon - välja on pakutud kohaliku omavalitsuse veebilehe infoarhitektuur. Informatsiooni paigutus kui ka infoarhitektuuri ettepanek lähtub eelkõige olemasolevate veebilehtede statistikast ja kasutatavuse spetsialistide ettepanekutest.
  • Lihtne eestikeelne sisuhaldus, ka väliste teenuste integreerimine ei eelda eriteadmisi.

Teenuse hind on fikseeritud

Teenuse hind on kohalikule omavalitsusele 70 eurot kuus (ei sisalda käibemaksu).
Teenus sisaldab infosüsteemi majutust, haldust ja kasutajatuge 1 tunni ulatuses kuus.

Liitumisavalduse saate täita siin »

Teenusepakkuja

Eestis tegutsev Novian Eesti OÜ pakub tehnoloogia- ja IT-infrastruktuuri teenuseid ning tarkvaraarendust. Ettevõte on keskendunud andmete kontrollimise ekspertteadmiste kasvatamisele, kasutades selleks Noviani grupi oskusteavet, tarkvara ja tehnoloogiaid. Novian Eesti pakub IT-teenuste ja -lahenduste täisteenust, hõlmates nii tarkvaraarenduse kui ka IT-infrastruktuuri valdkondi. Ettevõtte ajalugu ulatub aastasse 1970, mil tegevust alustas Eesti riiklik arvutuskeskus. 1997. aastal asutati ettevõte Andmevara, mille 2016. aastal ostis Noviani gruppi omav INVL Technology. Omades pikaajalist kogemust e-riigi lahenduste alal, mis hõlmavad registrite arendust, olulisi riiklikke infosüsteeme ja tarkvara, digiteerimist, andmebaaside arendust ning haldus- ja majutusteenuseid, liideti ettevõte Noviani grupiga. Alates 2022. aastast tegutsetakse Novian Eesti OÜ nime all.

Liitumisinfo ja tehniline tugi

 

abi@novian.ee või 671 5188

(tööpäeviti 8:30-17:00)