Uudised ja teated

« Tagasi

KOVTP uuendused 07.05.2018

Tänase päeva jooksul saavad peale järgmised tellitud arendused/parendused:
1) Puhka Eestis andmete uuendus. Pikka aega oli probleem, et Puhka Eestis saidilt andmete uuendus ei töötanud korrektselt. Kogu lahendus ja selle toimimise loogika kirjutati ümber ning edaspidi ei tohiks selle osaga enam probleeme esineda.
2) KOVTP keskkonda ID-kaardi ja mobiil-ID abil sisse logimine. Sisse logimisel esinenud serveri poolne veaolukord selgitati välja ning olukorda parandati.
3) E-vormi eeltäidetud väljade muutmise osa parandamine. Päringuid tehakse ühe sessiooni jooksul ainult ühe korra ning andmete kuvamise loogikat PDF-ile on täiendatud.
4) Kalendri osa täiendamine. Kalender esilehele ja kalendri sündmuste vaade kuvavad nüüd ka kalendri sündmuse juurde lisatud esimest pilti.
 

Lisaks on tehtud järgnevaid arendusi/parendusi:
5) E-vormide allkirjastamine vs KOVTP keskkonda sisse logimine. Sisse logimisel oli vaja mobiil-ID juures sisestada +372 enne mobiili numbrit. Vormi allkirjastamise juures seda teha ei olnud vaja. Seda loogikat on nüüd ühtlustatud ning kummaski kohas ei tule enam suunakoodi enne numbrit sisestada.
6) E-vormide juures reCAPTCHA kasutusele võtmine. Vana captcha lahendus on asendatud tänapäevasema reCAPTCHA lahendusega.
7) Sessiooni aegumise teate parandamine. Teate sisu on muudetud niimoodi, et see oleks korrektne.
8) E-vormide osa parandamine - vormi välimusega seonduvad probleemid on parandatud.
9) Olulised viited portletis "Ava link uues aknas" toimivus. Kui linnukene "Ava link uues aknas" on tehtud, siis link avaneb reaalselt ka uues aknas.
10) Puhka Eestis keskkonna andmete kuvamise osa parandamine. Varasemalt olid kuvatud ainult elementi "telefon", nüüd kuvatakse ka elementi "mobiil". 

Keskmine (0 Hääli)
The average rating is 0.0 stars out of 5.