Uudised ja teated

« Tagasi

Veebitöötuba uue kujunduse rakendamiseks 30.03.2021 (kohad täis!)

KOVTP veebilehtede on taaskord võimalus viia leht uuele kujundusele ka veebitöötoas, mis toimub Skype'i vahendusel. Töötuba toimub 30. märtsil algusega kell 10:00.

Töötoas tutvustatakse esmalt uue kujunduse võimalusi ja iseärasusi ning seejärel viib iga koolitusel osaleja juhendajate abiga oma veebilehe uuele kujundusele üle.

Ajakava

10.00–11.00 Uue kujunduse võimaluste ja iseärasuste ülevaade, uuele kujundusele üleviimise tegevuste kirjeldamine ühe veebilehe näitel.

11.00–16.00 Osalejad viivad oma veebilehe uuele kujundusele üle, Skype'i videosilla abil saab päeva jooksul kogu aeg individuaalset nõu ja juhendamist Andmevara spetsialistidelt.


Hind ühe osaleja kohta: 99 eurot (lisandub käibemaks).

Osalejaid: maksimaalselt 6 inimest.
Juhendajad: Madis Tänava ja Signe Rummo.

 

Anna oma osalemissoovist teada või küsi lisainfot: abi@andmevara.ee või 671 5188.

 

Taustainfo

Mida head uus lahendus pakub?

  • Leht on värske ja tänapäevase ilmega ning kohandub palju paremini mobiilivaatele – muutnud on päis ja jalus, värvilahendused ning peamiste elementide kuvamine.
  • Navigeerimissüsteem on loogilisem ja mugavam (eriti mobiilivaates).
  • Uudiste ja teadete, kalendri ning mooduli „Puhka Eestis" kuva on saanud köitvama ilme.
  • Peale selle saab nüüdsest päisesse lisada lingid "Üritused" ja "Turism" ning jalusesse tagasisidevormi lingi, on võimalus mitte kuvada päises nuppu "Logi sisse" jm.

Uue lahendusega lähemalt tutvumiseks pakub hea võimaluse Viljandi valla veebileht, kus uus kujundus on juba kasutusel: viljandivald.ee.

Uuele kujundusele üleminemine eeldab seekord veidi nokitsemist, sest tulenevalt teistsugusest navigeerimissüsteemist tuleb tõenäoliselt pisut muuta ka veebilehe struktuuri. Kõigi alamlehtede vorming tuleb üle vaadata ja vajadusel muuta. Seepärast soovitame varuda aega ja kindlasti mitte uut kujundust lihtsalt proovida, sest vanale kujundusele tagasi minemine nõuab lehtede vormingu käsitsi tagasi muutmist.

Nii uue kujunduse võimalused kui ka üleminemise tehniline pool on lahti seletatud KOVTP juhendis: kovtp.ee/kasutusjuhend.

Keskmine (0 Hääli)
The average rating is 0.0 stars out of 5.